REGIONALNY MANAGER DS. INWESTYCJI

ROZWIŃ OPIS STANOWISKA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

koordynację sprzedaży produktów na podległym terenie
(woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
wiedzy i doświadczenia z zakresu stosowania produktów budowlanych (preferowane: betony, konstrukcje, posadzki itp.)
znajomość regionalnego rynku inwestycji budowlanych
mile widziani kandydaci w wieku powyżej 35 lat .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska w tytule maila.
na adres: rekrutacja@bautech.pl, w temacie "MANAGER"

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy przez BAUTECH Sp z.o.o. z siedzibą w Warszawie (03-301), przy ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy , jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem(-am) poinformowany(-a) o warunkach przetwarzania danych osobowych przez BAUTECH sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.”